5 sprawdzonych pomysłów na prezent bez okazji!

Prezenty wielu osobom kojarzą się wyłącznie z ważnymi i szczególnymi dniami w ciągu roku – urodzinami, imieninami, rocznicą związku, jak również wyczekiwanym szczególnie przez dzieci 6 grudnia i Świętami Bożego Narodzenia.

Prezenty – dlaczego warto je wręczać nie tylko od święta?

Oprócz tego, podarunki wręcza się również na bardzo istotnych, przełomowych w życiu uroczystościach – ślubie, chrzcinach, jak i komunii. Każdego roku, okazji do wręczania prezentów jest faktycznie całkiem sporo. Warto jednak pamiętać, że obdarowywanie drugiej osoby to nie tylko kwestia materialna, ale również wspaniały i piękny gest. Dzięki prezentom można pokazać drugiej osobie, że jest w naszym życiu bardzo ważna.

Z tego względu warto dawać prezenty nie tylko od święta! Upominki bez wątpienia pozytywnie działają na relacje, ponieważ dzięki nim możliwe jest ukazanie jej siły. Dbanie o uczucia oraz ich wzmacnianie zwiększa poczucie bliskości, przywiązania i miłości. Prezenty bez okazji są zatem doskonałym pomysłem na to, aby relacja się rozwijała i umacniała.

Prezenty są swoistego rodzaju dowodem na prawdziwość i szczerość uczucia. Obdarowanie partnera lub partnerki to również przejaw szacunku i wdzięczności. Prezenty we wspaniały sposób ukazują drugiej osobie, że o niej myślimy i pamiętamy każdego dnia. Z tego względu warto wzajemnie zaskakiwać siebie, co bez wątpienia pozytywnie przełoży się na uczucie między obojgiem partnerów.

Prezenty cieszą i przynoszą wiele radości – zarówno osobie, która dostaje prezent, jak i tej wręczającej upominek. Warto zatem mieć gest i w imię miłości obdarowywać się nie tylko od święta.

Upominki bez okazji – czy muszą być drogie?

Prezenty często utożsamiane są z czymś drogim i bardzo wyszukanym. Jest w tym trochę racji, ponieważ często obdarowujemy się tylko od święta i wówczas prezenty powinny, a wręcz muszą być okazałe. Warto jednak pamiętać, że dawanie to przede wszystkim gest, który pozytywnie świadczy o nas samych. Z tego względu prezenty nie muszą być wcale drogie, a zwłaszcza te wręczane bez okazji.

Drobne upominki dawane z zaskoczenia mogą ucieszyć nawet bardziej niż drogi podarunek urodzinowy, którego i tak każdy solenizant się spodziewa. Niespodziewane prezenty bez wątpienia cieszą najbardziej i zawsze wywołują uśmiech. Oczywiście nie oznacza to, że upominek bez okazji nie może być też okazały.

Jeśli tylko nasze zasoby pieniężne na to pozwalają, to można śmiało partnerce lub partnerowi kupić coś naprawdę wyszukanego. Kwota jaką chcemy przeznaczyć na prezent bez okazji, zależy wyłącznie od indywidualnych możliwości finansowych, o czym warto pamiętać.

pandora

5 sprawdzonych pomysłów na prezent bez okazji!

Propozycji na prezent bez okazji bez wątpienia jest naprawdę sporo. Doskonałym i zarazem niezwykle bezpiecznym pomysłem na wspaniały upominek dla kobiety są kwiaty. Kobiety kochają okazałe bukiety, które są pięknym i wzruszającym prezentem.

Tradycja dawania kwiatów sięga jeszcze średniowiecza, kiedy powszechnie nie było w dobrym tonie otwarte wyrażanie uczuć w stosunku do kobiet. Wówczas to właśnie wręczanie kwiatów było dla mężczyzn najbezpieczniejszym sposobem na ukazanie miłości wybrance.

Inną, uniwersalną propozycją zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny jest kupno biletów do kina, opery czy teatru. Taki prezent to dobra okazja do spędzenia czasu tylko we dwoje. Wydarzenia kulturalne są doskonałym sposobem na poznawanie kultury i sztuki. Wspólny wieczór w teatrze bez wątpienia zachowa się w pamięci partnerów na długo, dlatego warto aranżować takie wyjścia.

Świetnym pomysłem, który może nie jest do końca materialnym i namacalnym prezentem jest zabranie partnera lub partnerki do eleganckiej restauracji. Takie wyjście jest okazją do rozmowy, która w związku jest niezwykle ważna. Popołudnie spędzone przy wyśmienitym makaronie oraz lampce wina jest niezwykle łączące i bez wątpienia wzmacnia uczucie.

Z droższych, niezwykle eleganckich prezentów jest biżuteria. Doskonałym prezentem dla mężczyzny jest sygnet, który bez wątpienia ucieszy i zaskoczy. Jeśli wybranka jest szczęśliwą posiadaczką bransoletki Pandora, partner może kupić specjalnie zawieszki dedykowane do tej biżuterii. Pandora charms to doskonały pomysł na prezent bez okazji, który bez wątpienia spodoba się każdej kobiecie.