Co zawiera gra erotyczna?

Zawartość gry erotycznej na ogół niewiele różni się od innych, zwyczajnych gier. Tak samo mamy tam karty, instrukcję i tym podobne… Jednak która gra zawiera w zestawie wibrator? Albo opaskę do krępowania?

Gra erotyczna to zakup naprawdę warty uwagi, choćby dlatego, że pozwala na odkrycie nowych sfer rozkoszy i przegnanie rutyny z sypialni w siną dal.

Zalety gry erotycznej na przykładzie LoveStim

Jest to gra zawierająca aż 50 kart, na których zapisane są przeróżne instrukcje, dzięki którym rozpalicie się do czerwoności. Karty są podzielone na talie Dla Niej i Dla Niego, a te talie dzielą się z kolei na talie Rozpalającego Flirtu i Namiętnych Igraszek oraz po 5 kart zmiany, których zadaniem jest jeszcze bardziej urozmaicić przebieg gry. Co więcej, oprócz kart z mocno rozbudzający instrukcjami, do gry dołączone są gadżety, dzięki którym Wasze igraszki nabiorą całkowicie nowego charakteru.

A jakie są największe zalety zakupu gry erotycznej? Oto i one.

  • Koniec z rutyną. Jeśli w sypialni tworzycie stały trójkąt z nudą, pokażcie jej drzwi, a gdy już zostaniecie sami, rozpocznijcie zabawę z grą erotyczną. Otwórzcie się na nowe scenariusze, odgrywanie ról i zaskakiwanie się nawzajem niesamowitymi pieszczotami. Wskazówka: nie oglądajcie przed pierwszą rozgrywką kart. Niech element niespodzianki trzyma Was w napięciu.
  • Odkrywanie swoich potrzeb. Jeśli dopiero się poznajecie, wprowadzenie do sypialni zabaw erotycznych może być po prostu kolejnym, fantastycznym urozmaiceniem!
  • Macie problem z mówieniem o swoich fantazjach? Gra erotyczna może być narzędziem, które Wam w tym pomoże! Propozycje zabaw, które się tam znajdują, niekoniecznie muszą być mocno wyuzdane, a zresztą to do Was należy decyzja, czy chcecie się poddać jakiejś pieszczocie.
  • Gra może być inspiracją do dalszych poszukiwań. Niekoniecznie musicie kupować w tym celu nowy zestaw kart, lecz istnieje mnóstwo miejsc, w których poznacie nowe tajniki seksu. Może staniecie się stałymi fanami kamasutry?

Co zawiera gra Love Stim?

Dlaczego akurat ta gra jest aż tak warta uwagi? Otóż jako jedna z nielicznych zawiera w zestawie dodatkowe gadżety, dzięki którym w Waszej sypialni stanie się gorąco. Jednym z nich jest stylowe piórko na długiej rączce, którym możecie sięgnąć wszędzie.

W zestawie znajduje się również specjalnie zaprojektowana opaska. Czym różni się ona od jakiejkolwiek chustki, jaką możecie sobie zawiązać oczy zamiast niej? Jest ona wyjątkowo szczelna, dzięki czemu nie będziecie przez nią widzieli, co się dzieje. Wówczas napięcie znacząco wzrośnie… Opaska nie uciska oczu. Doskonale będzie nadawała się także do krępowania rąk i nie tylko.

Żel stymulujący jest nie tylko świetnym środkiem do rozpalenia uczuć, lecz też w pełni bezpiecznym. Produkt hipoalergiczny, dzięki czemu nawet najdelikatniejsza skóra będzie się nim rozkoszować. Nadaje się do całego ciała, w tym oczywiście do części intymnych.

Do gry dołączony jest także wibrator. Zawiera on funkcję regulacji mocy i doskonale nadaje się zarówno do stymulacji wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Co więcej, jest dobry nawet dla początkujących pań, choćby ze względu na niewielką średnicę.

Gra erotyczna to warte uwagi rozwiązanie, które może świetnie rozpalić w Was ogień na nowo, a nawet jeśli nie zdążył on jeszcze przystanąć, to na pewno wybuchnie z nową siłą. Na współczesnym rynku pojawia się coraz więcej atrakcyjnych pozycji, którymi warto się zainteresować. Tę i wiele innych gier znajdziecie na stronie e-rozkosz.pl. Nie czekajcie!