Recenzja – okulary ochronne UVEX Skyper

Wzrok uznawany jest za najważniejszy zmysł człowieku. W wielu zakładach pracy nasze oczy narażone są na uszkodzenia optyczne oraz mechaniczne – bardzo dobrym sposobem na ochronę tego zmysłu są specjalne okulary ochronne, które zapewniają protekcję przed uszkodzeniem struktury oczu. Ta recenzja poświęcona jest bardzo znanemu modelowi gogli ochronnych Uvex SKYPER, który dostępny jest na naszym rynku od dłuższego czasu i cieszy się dużym powodzeniem w wielu zakładach pracy. Jak pewnie wszyscy wiemy, dobre okulary ochronne powinny skutecznie chronić nasze oczy przed obrażeniami oraz zapewniać dobrą widoczność. To właśnie komfort pracy jest bardzo ważnym elementem, o którym często zapominają producenci sprzętów ochronnych. Na szczęście Uvex to marka dbająca o każdy detal i skupiająca się także na aspekcie związanym z wygodą użytkowania.

Ochrona i komfort

Uvex SKYPER to model ceniony głównie za bardzo dobre parametry. Po pierwsze, warto wspomnieć o 100% ochronie przed promieniowaniem UV oraz fakcie, iż są to okulary przeciwodpryskowe. Ciała obce mogą trwale uszkodzić nasze narządy wzroku. Odpryski stanowią duże zagrożenie, ponieważ nie mamy nad nimi kontroli i często nie spodziewamy się, że mogą trafić one do naszych oczu. Model SKYPER zapewnia kompleksową ochronę przed wszelkimi obrażeniami mechanicznymi oraz odpryskami, dzięki czemu nie będziemy musieli martwić się o uszkodzenie naszego wzroku.

Opisując produkty marki Uvex, nie możemy zapomnieć o niesamowitym komforcie ich użytkowania. SKYPER jest modelem o bardzo niskiej wadze oraz szerokim polu widzenia, dzięki czemu nie krępują naszych ruchów. Możliwość indywidualnego dopasowania okularów sprawia, że są one skierowane do każdego – gwarantuje to m.in. 5-cio stopniowy system regulacji zauszników oraz kontrola nad kątem pochylenia szybki. Zauszniki zostały wykonane z bardzo miękkiego materiału, co również wpływa na komfort ich noszenia. Warto również wspomnieć o wyposażeniu tego produktu w boczne, chroniące przed oślepieniem panele, które zapewniają całkowitą ochronę przed promieniowaniem UV.

Okulary sprzedawane są w opakowaniach po 5 sztuk.

Nasza ocena:

★ ★ ★ ★ ★ 5/5

Kup produkt: BHP-Gabi.pl

okulary_ochronne_uvex_skyper