Recenzja – TuningKingz Blood Wheel Cleaner

Chcesz aby felgi twojego samochodu zawsze były czyste? Przetestuj sprawdzony produkt TuningKingz Blood Wheel Cleaner.Jazda samochodem – zwłaszcza zimą oraz jesienią to nieustanne zbieranie na felgach kurzu oraz błota. Małe drobiny zanieczyszczeń z powietrza również osiadają na felgach, zwłaszcza w sezonie letnim, kiedy drzewa owocują i zrzucają kwiaty, których sok przyciąga jeszcze więcej brudu. Dobrze wyglądające felgi to nie tylko świetny design ich ramion oraz odpowiednia wielkość czy aluminium ale także czystość. Aby zadbać o swoje felgi porządnie, nie zawsze wystarczy nam korzystanie wyłącznie z wody oraz piany. Czasami potrzebniejszy jest bardziej specjalistyczny sprzęt. Dziś recenzujemy dla Was Blood Wheel Cleaner od sprawdzonej marki TuningKingz. Otrzymaliśmy go w wersji 500 mililotrowej co spokojnie starczy na kilka(naście) pełnych umyć wszystkich 4 felg naszego samochodu. W sklepie Urban Detailing możecie go zamówić już za niecałe 30 złotych.

Jak twierdzi producent, BWC jest naprawdę skuteczny. Czy tak jest w praktyce? Okazuje się, że tak. Ten produkt naprawdę radzi sobie z silnym i w dodatku przyklejonym do felg brudem, dodatkowo fajnie je nabłyszcza i jak gdyby – odmładza. Nawet jeśli felgi naszego auta mają już za sobą kilka lat jazdy po drogach i wydają się mocno wykorzystane, dzięki produktowi od TuningKingz, wyglądać będą o wiele lepiej. Preparat posiada neutralne pH, które jest bezpieczne dla użytkownika oraz oczywiście dla powłoki, którą powleczone są felgi. Warto dodać, że BWC świetnie poradzi sobie także ze starym, zachniętym brudem osiadłym na klockach hamulcowych.

Jak tego używać?

Urban Detailing zaleca aby kilkukrotnie spryskać czyszczoną przez nas powierzchnię, jest to łatwe, bo buteleczka ma świetny atomizer i nie sprawia nam żadnych kłopotów nawet wtedy, kiedy objętość zbliża się do końca. Wystarczy kilka minut oczekiwania, aby chemia preparatu zaczęła działać na brud i go rozpuszczać. Jeżeli brud na felgach jest bardzo mocny, warto wykorzystać pędzelek do jego usunięcia. Po tym, jak preparat zacznie rozpuszczać brud, wystarczy zmyć go z felg i przetrzeć na sucho.

Dodajmy, że środek możemy nabyć także w większej objętości, aż 5 litrów.

Nasza ocena:

★ ★ ★ ★ ★ 5/5

blood-wheel-cleaner