Zegarek Casio A168WA1 – powrót do przeszłości

Rzadko możemy napotkać produktu, które po kilkunastu latach zachowują unikalny wygląd i są nadal chętnie wybierane przez konsumentów. Jednym z takich produktów jest zegarek Casio A168WA1, który produkowany jest przez japońską firmę od 1991 roku. Od 25 lat model ten zachwyca swoim minimalistycznych wyglądem oraz klasycznym charakterem. Zegarek pasuje praktycznie do wszystkiego – świetnie prezentuje się z eleganckim ubiorem, jako ciekawe uzupełnienie. Możemy go również nosić do bluzy czy też codziennej koszuli.

Zegarek świetnie się prezentuje i jest bardzo praktyczny, a dodatkowo jest jedną z najtańszych pozycji na rynku – ceny wahają się od 95 do 170 złotych.

Jest to produkt unisex, więc mogą go nosić zarówno mężczyźni jak i kobiety. Popularność tego zegarka nie maleje i cały czas jest on noszony przez ludzi na całym świecie. Jednak jak się okazuje wygląd to nie wszystko. Jest to zegarek bardzo prosty, nie posiadający zbyt wielu funkcji, ale dzięki temu ceniony jest za swoją funkcjonalność oraz łatwość naprawienia. W przypadku np. zerwania stalowej bransolety możemy naprawić ją samodzielnie, ponieważ w internecie znajdziemy wiele poradników skierowanych do właścicieli tego właśnie numeru. W ten sposób nie będziemy narażeni na dodatkowe koszta.

Funkcjonalność zegarka

Casio A168WA1 posiada kilka funkcji, które są w całości obsługiwane za pomocą 3 przycisków – proste prawda? Podstawową funkcją jest oświetlenie pozwalające na korzystanie z produktu w nocy oraz ciemnych pomieszczeniach. Za pomocą przycisku w lewym górnym rogu aktywujemy małą diodę, która rozświetla elektryczną tarczę zegarka. Drugą, niezwykle przydatną funkcją jest stoper, który pozwala nam na pomiar czasu. Ostatnią funkcją jest alarm. W dzisiejszych czasach większość osób korzysta z budzika w telefonie, ale taka dodatkowa opcja może przydać się w niektórych sytuacjach. Zegarek świetnie się prezentuje i jest bardzo praktyczny, a dodatkowo jest jedną z najtańszych pozycji na rynku – ceny wahają się od 95 do 170 złotych.